Tarp Namiot wielofunkcyjny.

Tarp Namiot wielofunkcyjny.

190,00 zł
Brutto

Tarp odporny wodoodporny, zapewnia  ochronę przed promieniowaniem UV. Może on być stosowany jako namiot, tarp, mata piknikowa, tarp do hamaka , podkładka naziemna, i wiele więcej, świetnie nadaje się na kemping, turystyka, piknik, na plaży do innych aktywności na świeżym powietrzu.

Tarp odporny wodoodporny, zapewnia  ochronę przed promieniowaniem UV. Może on być stosowany jako namiot, tarp, mata piknikowa, tarp do hamaka , podkładka naziemna, i wiele więcej, świetnie nadaje się na kemping, turystyka, wycieczki rowerowe, piknik, na plaży do innych aktywności na świeżym powietrzu.
Cechy:
Ochrona przed słońcem: wykonana z odpornego na rozdarcie tkaniny poliestrowej z powłoką srebra, ten namiot tarp oferuje doskonałe odprowadzania wody i ochronę przed promieniowaniem UV . Duży rozmiar: 3 x 3 m, wystarczająco przestronny, aby zapewnić wystarczającą przestrzeń dla ciebie i twoich znajomych. Latwe do rozłożenia i może być rozkładany między drzewami , mozna też do rozłożenia wykorzystać kijki trekkingowe.
Wielofunkcyjny: może być używany jako namiot, tarp, tarp do hamaka, namiot, podkładka naziemna, parasol przeciwsłoneczny, mata piknikowa.
Lekki: jest wyposażony w worek do przechowywania i przenoszenia, idealny do biwakowania, wędrówek, z plecakiem, trekking, piknik, wyprawy kajakowe, rowerowe offroad itp.
Uwaga: kijki trekkingowe nie są wliczone w cenę.
Dane techniczne:
Materiał: tkanina poliestrowa z powłoką srebra
Kolor: wojskowy zielony,Khaki
Rozmiar: 3.0 x 3.0 m
Rozmiar opakowania: 25x20x4 cm W komplecie: tarp, 6 linek i 6 szpilek
Waga: 650g/1.4lb
TARP ZIMĄ, KLIKNIJ

D19C-384F5
4 Przedmioty

Szczegółowe referencje

Brak recenzji użytkowników.

  • Zarejestruj się

Nowa rejestracja konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się lub zresetuj hasło