Moskinto, plastry, 24 sztuki

Moskinto, plastry, 24 sztuki

26,99 zł
Brutto

Plaster Moskinto ma formę siatki oraz jest przyjazny dla skóry. Raz zaaplikowany plaster wystarcza na 4-7 dni. Praktyczne opakowanie typu „otwórz-zamknij”, doskonale sprawdza się w podróży.

Moskinto, plastry, 24 sztuki. Flim na youtube
Inteligentny plaster dla każdego, plaster nie zawiera żadnych chemicznych substancji aktywnych. Swędzenie ustępuje wyłącznie dzięki mechanicznemu działaniu plastra, plastry bez problemu mogą być używane samodzielnie przez dzieci

Plaster jest przyjazny dla skóry i niezwykle prosty w użyciu.

Plaster Moskinto ma formę siatki oraz jest przyjazny dla skóry. Raz zaaplikowany plaster wystarcza na 4-7 dni. Praktyczne opakowanie typu „otwórz-zamknij”, doskonale sprawdza się w podróży. Plastry dostępne są w kolorze przypominającym kolor skóry. Nadają się do używania przez dzieci, dzięki temu dziecko traci dostęp do rany po ukąszeniu, a swędzenie szybko ustaje. Plaster nie zawiera żadnych substancji leczniczych ani aktywnych, przez co swędzenie ustępuje wyłącznie dzięki mechanicznemu działaniu plastra.
Zastosowanie: łagodzenie miejsc ukąszenia przez owady; dla dzieci i dorosłych.
Sposób użycia: przyklejać bezpośrednio na miejsce ugryzienia, nie drapiąc go przed naklejeniem. Swędzenie powinno ustąpić w przeciągu 10-20 minut od aplikacji plastra. Pozostawić plaster na skórze. Po około 4-7 dniach plaster odejdzie samodzielnie. Nie przyklejać plastra na otwarte rany.
Opakowanie zawiera: 24 plastry (27x20mm).
Ważne wskazówki: Produkt nie zawiera dodatkowych substancji chemicznych.

B07B-41216
8 Przedmioty

Szczegółowe referencje

Brak recenzji użytkowników.

  • Zarejestruj się

Nowa rejestracja konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się lub zresetuj hasło