Moskito Guard Balsam odstraszający owady 18 ml

Moskito Guard Balsam odstraszający owady 18 ml

24,00 zł
Brutto

Wskazania: preparat odstraszający komary, meszki, kleszcze i gzy. Moskito Balsam Guard odstraszający owady Travel Pack,Wskazania: preparat odstraszający komary, meszki, kleszcze i gzy. Mleczko nie zawiera DEET. Jest to produkt bezpieczny dla najmłodszych podróżników (preparat można stosować u dzieci powyżej 2 roku życia) oraz kobiet w ciąży.

Wskazania: preparat odstraszający komary, meszki, kleszcze i gzy. Moskito Balsam Guard odstraszający owady Travel Pack,Wskazania: preparat odstraszający komary, meszki, kleszcze i gzy. Mleczko nie zawiera DEET. Jest to produkt bezpieczny dla najmłodszych podróżników (preparat można stosować u dzieci powyżej 2 roku życia) oraz kobiet w ciąży. Praktycznie zapakowane mleczko zmieści się w każdej kieszeni i torebce. Jest niezastąpione zarówno podczas dłuższych wypraw w nieznane jak i w trakcie rodzinnych spacerów. Bezpieczny, poręczny preparat zapewni poczucie komfortu oraz ochroni Ciebie i Twoich najbliższych przed komarami, kleszczami i meszkami w każdej sytuacji.
Sposób użycia: wstrząsnąć przed użyciem. Nałożyć obficie na wszystkie odsłonięte części ciała. Na twarz i szyję nanieść produkt pośrednio: spryskać dłoń, a następnie rozsmarować omijając okolice oczu i ust. Nie stosować na uszkodzoną lub podrażnioną skórę i błony śluzowe. Po zakończeniu aplikacji dokładnie umyć ręce. Stosować 1 raz dziennie u dzieci powyżej 2 roku życia i 2 razy dziennie u dzieci od 12 roku życia i osoby dorosłe.
Składniki aktywne: ikarydyna 20g/100g. Produktów biobójczych należy używać z zachowaniem środków ostrożności. Przed każdym użyciem należy przeczytać etykietę i informacje dotyczące produktu.
Środki ostrożności: działa drażniąco na oczy. W razie konieczności zasięgnięcia porady u lekarza należy pokazać pojemnik lub etykietę. Chronić przed dziećmi. Nie jeść, nie pić i nie palić podczas używania produktu. Unikać uwolnienia do środowiska. Pierwsza pomoc: w przypadku połknięcia: natychmiast skontaktować się z ośrodkiem zatruć/ lekarzem; w przypadku dostania się do oczu: ostrożnie płukać wodą przez kilka minut. Wyjąć soczewki kontaktowe, jeżeli są i można je łatwo usunąć, nadal płukać.

  • Skuteczny i bezpieczny w użyciu balsam zamknięty w trwałym aluminiowym flakonie z atomizerem.
  • Zapewnia długotrwałą ochronę przed komarami do 8 godzin oraz kleszczami i meszkami do 2 godzin.
  • Zawiera 20% ikarydyny – bardzo skutecznej i zarazem bezpiecznej substancji aktywnej w postaci łagodnego balsamu o pięknym delikatnym zapachu.
  • Balsam jest bezpieczny dla dzieci już powyżej 2 roku życia , oraz dla kobiet w ciąży
  • Nawilża i pielęgnuje skórę a dodatkowo jest wodoodporny
  • Dozwolony w kabinie pasażerskiej samolotu
  • Solidne i bezpieczne opakowanie 18 ml.
  • Rekomendowany przez Światową Organizację Zdrowia (WHO)oraz zgodny z wytycznymi profilaktyki malarii w Polsce.
2D0F-4139D
7 Przedmioty

Szczegółowe referencje

Brak recenzji użytkowników.

  • Zarejestruj się

Nowa rejestracja konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się lub zresetuj hasło