Płaszcz przeciwdeszczowy z kapturem

Płaszcz przeciwdeszczowy z kapturem

180,00 zł
Brutto

Wielofunkcyjny wodoodporny zewnętrzny płaszcz przeciwdeszczowy z kapturem, mata kempingowa, mata piknikowa, składany i łatwy do przenoszenia koc biwakowy.

Wielofunkcyjny wodoodporny zewnętrzny płaszcz przeciwdeszczowy z kapturem, mata kempingowa, mata piknikowa, składany i łatwy do przenoszenia koc biwakowy Koc wielofunkcyjny, duży wodoodporny odpowiedni na zajęcia na świeżym powietrzu, takie jak imprezy sportowe, pikniki, kemping, plaże, piesze wycieczki, parady, festiwale. Może być również stosowany jako wodoodporna podkładka ochronna dla niemowląt i zwierząt domowych. Trwały i wyjątkowo wygodny, wykonany jest z wysokiej jakości wodoodpornej i wiatroodpornej tkaniny PU3000, 210T Idealny w zimną pogodę, wietrzne i chłodne noce na zewnątrz. Wewnętrzna super miękka poli-flanela i odporna na deszcz i wiatroodporna powłoka sprawiają, że jest ciepły, przytulny i suchy. Unikalna konstrukcja z kapturem, koc zewnętrzny ma regulowany duży wodoodporny kaptur, który można łatwo rozłożyć i przekształcić w ponczo w deszczowe dni, I jest wyposażony w torbę do przechowywania, która jest łatwa do przenoszenia i przechowywania. Można prać w pralce. Łatwy do przenoszenia wodoodporny plecak z troczkiem do przechowywania koca, który jest lekki i łatwy do przenoszenia.
Kolor: czarny
To jest  koc Ruihoon, utrzymuje ciepło, może być również używany w wielu sytuacjach np: przykład zimne ulice, wietrzne stadiony, deszczowe na zewnątrz, kemping, pikniki, piesze wycieczki, ćwiczenia jogi, oglądanie telewizji na kanapie, a nawet jako mata dla zwierząt domowych w samochodzie. Koc zewnętrzny wodoodporny, jeśli troszkę pokombinować można go użyć jako underblanket do hamaka.
38C3-2756A
10 Przedmioty

Szczegółowe referencje

Brak recenzji użytkowników.

  • Zarejestruj się

Nowa rejestracja konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się lub zresetuj hasło