Orca 3-sezonowy  Ultralight ocieplacz

Orca 3-sezonowy Ultralight ocieplacz

295,00 zł
Brutto

Ultralekki ocieplacz, stosowany w parze z matą samopompującą materacem, do spania. Można stosować do spania w hamaku, jako samodzielny śpiwór do 5 stopni Celsjusza lub jako drugą zewnętrzną warstwę docieplającą śpiwór.

Jeśli próbowałeś już wcześniej naszych kołdry, będziesz wiedział, jaki rodzaj sprzętu oferujemy. Różni się od tradycyjnych śpiworów, ta mobilna kołdra tworzy szczelinę w kształcie diamentu do użytku z wodoodpornymi matami lub dmuchanymi karimatami. Dlaczego? Zmniejszenie masy. Mniejsza masa zestawu, który zapewnia taką samą ochronę przed zimnem i znacznie lepszy układ ocieplacza. Waży zaledwie 1 kilogram i działa lepiej niż koc z "dnem skarpety", który owija się wokół stóp, aby utrzymać ciepło. Użyj tej kołdry albo rozłożonej lub zamknięte na dole za pomocą zapięcia na rzep, i ciesz się ciepłem w nocy w plenerze. kołdra Orca FEATHERLITE UL Zewnętrzna warstwa z nylonu Ripstop 20D z podszewką polyester pongee 380T i wypełnieniem poliestrowym SEE® ultra lekki. 3-sezon kołdra nadaje się do 5 °C 15 °C temperatury Waży tylko 1kg, składa się na mały pakiet, oferujący dużo miejsca do spania. Wydrążona konstrukcja do użytku z matami do spania zapewnia idealną równowagę między wielkością a zatrzymaniem ciepła. Zalecany również do stosowania w hamakach lub jako dodatkowa warstwa na zewnątrz śpiwora dla zwiększenia komfortu cieplnego.
Dane techniczne:
Materiał: Nylon Ripstop 20D (zewnętrzny), podszewka Polyester Pongee 380T (wewnętrzna), wypełnienie poliestrowe®, zamki błyskawiczne YKK® Moc wypełnienia: 180 g/m² Wymiary:
Złożony :35cm x 20cm
Nie złożony: 200cm * 85cm Waga: 1000g
Kolor: zielony
Pakiet zawiera: Czarna kołdra Orca FEATHERLITE UL * 1 Czarny worek bagażowy Orca *

9887-688E0
10 Przedmioty

Szczegółowe referencje

Brak recenzji użytkowników.

  • Zarejestruj się

Nowa rejestracja konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się lub zresetuj hasło