Piła Rręczna Strunowa EDC

Piła Rręczna Strunowa EDC

9,00 zł
Brutto

RĘCZNA PIŁKA EDC

Jakże często brakuje nam w terenie, czy na biwaku piłki do drewna ? Nie zabieramy ze sobą dużych pił, bo i ciężko je schować do plecaka a i trochę ważą. Idealnym rozwiązaniem jest nasza survivalowa piła strunowa. Docenią ją wędkarze, myśliwi, harcerze i pasjonaci survivalu podczas wypraw z dala od cywilizacji. Doskonale sprawdza się w awaryjnych sytuacjach w terenie, niewiele waży i mieści się w każdej kieszeni, a nawet w portfelu.

RĘCZNA PIŁKA EDC Często brakuje nam w terenie, czy na biwaku piłki do drewna ? Nie zabieramy ze sobą dużych pił, bo i ciężko je schować do plecaka a i trochę ważą. Idealnym rozwiązaniem jest nasza survivalowa piła strunowa. Docenią ją wędkarze, myśliwi, harcerze i pasjonaci survivalu podczas wypraw z dala od cywilizacji. Doskonale sprawdza się w awaryjnych sytuacjach w terenie, niewiele waży i mieści się w każdej kieszeni, a nawet w portfelu. 100% nowy
Materiał: Drut stalowy (wykonany z 3 drutów stalowych) z zębem piły i dwoma pierścieniami
Pierścień: 3,5 cm średnicy
Pełna długość: około 70 cm
Długość piły: około 55 cm
Lekki, mały rozmiar, elastyczny i łatwy do przenoszenia
Nadaje się do myśliwego, rybaka,  odkrywcy, w nagłych wypadkach, innych zajęciach na świeżym powietrzu i do użytku rodzinnego itp.
Piła z dwoma pierścieniami.
Może być stosowany do cięcia drewna, plastiku, kości, gumy i miękkiego metalu
Pakiet: 1  Drut stalowy Gear Survival Gear

F615-343F0
6 Przedmioty

Szczegółowe referencje

Brak recenzji użytkowników.

Produkty powiązane

  • Zarejestruj się

Nowa rejestracja konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się lub zresetuj hasło