Ultra ultra light hamak różowy 300g

149,00 zł
Brutto

Ultralekki hamak 300g

Ultra ultra light hamak, z paracordem 5mm waży 300g z paracordem 3mm 230g, ale zestaw można modyfikować i wyposażyć w inne elementy np: W zestawie znajdują się dwie linki 2,5mm typu Dynema z systemem naciągowym, tzw. Whoopie slingi, dodać moskitierę zewnętrzną (100% ochrona przed komarami, kleszczami, mrówkami i wszelakim innym robactwem ), zamiast linki można założyć do hamaka taśmę, można zrobić zawieszenie hamak na taśmie-karabińczyk ultralekki aluminiowy-taśma do drzewa, ( karabińczyk ultra lekki, waga – tylko 21g, wytrzymałość 12 KN – czyli około 1200 kg wytrzymałości statycznej, taśma o wytrzymałości jednej tony, nie trzeba się kolacją przejmować ). Jest w czym wybierać każdy dobierze coś dla siebie. Nylon sprawdzona tkanina na spadochron powłoka silikonowa, hamak tkanina lekka wodoodporna, odporny na warunki atmosferyczne i promienie UV: Waga jednego metra kwadratowego 42-60g m2 w zależności od partii. grubość tkaniny 0,1 mm
Ultralekki Nylon Ripstop 100 %, przeznaczona na spadochrony, który poza lekkością jest bardzo wytrzymały, oddychający i przyjazny dla skóry. 
Hamak jest elastyczny do pewnego stopnia, i miękko otula człowieka.
Wielkość hamaka: 300x150cm
Waga netto produktu: 200g (waga samego hamaka).
Waga brutto: 300g na linkach 5 mm ale jak ktoś nie jest taki gruby jak ja, można dać parakord 3 mm to całość zamknie się w 250g Testowaliśmy na mnie śmiało wytrzymuje moje 150 kg plus ubranie, do 200 kg daje radę.
Hamak ten sprawdzi się zarówno w trudnych wyprawach jak i w amatorskiej turystyce, dając schronienie i wygodny odpoczynek po aktywnie spędzonym dniu. W sytuacji awaryjnej można użyć jako ukrycia przed deszczem i wiatrem, lub do zbierania wody deszczowej.
Dostępne kolory bardzo intensywne: zielony, róż, niebieski.  

Wildman
Ultra ultra light hamak różowy 300g
9 Przedmioty

Szczegółowe referencje

Brak recenzji użytkowników.

Produkty powiązane

  • Zarejestruj się

Nowa rejestracja konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się lub zresetuj hasło