Hamak ultra light pomarańczowy 370g

160,00 zł
Brutto

Materiał wodoodporny, poliester 100 %, ripstop 210T, szerokość 150cm, długość 300cm, lina żeglarska o wytrzymałość 150 kg, całkowita długość liny +- 12 m, czyli 3 m na stronę, pokrowiec w komplecie. Waga: 370g

Lekki i przenośny hamak na wyprawy wakacyjne, wypady do lasu, dla survivalu, na wypady do lasu wyprawy turystyczne. Wszędzie gdy chcesz zapewnić sobie komfortowe warunki noclegu lub przyjemnego wypoczynku w ogrodzie, na działce nad możem. Wielkość hamaka złożonego pozwala na przenoszenie go w kieszeni lub plecaku.  Rozłożony hamak ma wymiary 300x150cm. Sam hamak waży zaledwie 220 g , plus lina i opakowanie 370g. Może być używany w pomieszczeniu lub na zewnątrz do różnego rodzaju aktywności, takich jak biwakowanie, turystyka, podróżowanie lub miła drzemka na podwórku.

Wytrzymały i mocny. Nasz przenośny hamak kempingowy wykonany jest z nylonowego materiału spadochronowego 210T, który jest odporny na rozdarcie, trwały i bardzo lekki metr kwadratowy tego materiału waży zaledwie  60 g. Ma również wzmocnione potrójne szwy, aby zapobiec rozdarciu i rozciągnięciu. Hamak wytrzymuje obciążenie 250 kg.

Szybko możesz zawiesić hamak kempingowy na drzewach, używając lin załączonych do zestawu w zaledwie kilka minut. Posiada dwie liny parakord 4 mm o długości 6 m, wysokiej jakości zawieszenie linowe. Nasz doskonały zestaw lin hamakowych zapewnia idealne wrażenia na zewnątrz i wewnątrz i bardzo dużą wytrzymałość. Nasze hamaki mają wzmocnienia wszyte w konstrukcję hamaka żeby zabezpieczyć hamak przed przetarciem liną montażową.

Idealna cena: wiemy, że przystępność jest kluczowa. Korzystając z tych samych materiałów i znanych marek, wyprzedzamy ich ceny. Nasze hamaki kempingowe to doskonały prezent na wakacje dla dorosłych, dzieci, studentów i wszystkich miłośników przyrody zarówno młodych, jak i starszych. Nasze hamaki szyjemy z bardzo wysokiej jakości materiału w Europie, materiał z którego szyjemy hamaki nie blaknie na słońcu, zachowuje jakość przez wiele lat.

Jesteśmy pewni jakości naszych produktów dlatego: Jeśli masz jakiekolwiek pytania lub wątpliwości podczas korzystania z hamaka, prosimy o kontakt. Z przyjemnością zapewniamy wszelką potrzebną pomoc. Gwarantujemy 100% satysfakcji, jeśli nie, w uzasadnionych przypadkach bez problemu zwrócimy Ci twoje pieniądze.

Materiał wodoodporny, poliester 100 %, ripstop 210T, szerokość 150cm, długość 300cm, lina żeglarska o wytrzymałośc 150 kg, całkowita długość liny +- 12 m, czyli 3m na stronę, pokrowiec w komplecie.
Poliester – tzw. sztuczne materiały najlepiej prać w temperaturze 30°C, nie chlorować nie wybielać, suszyć w pozycji pionowej, nie suszyć mechanicznie, nie wirować, prać ręcznie w temp 30 stopni, prać delikatnie do 30 stopni, nie prasować

Waga 370 g

Wildman
Hamak ultra light pomarańczowy 370g
9 Przedmioty

Szczegółowe referencje

Brak recenzji użytkowników.

Produkty powiązane

  • Zarejestruj się

Nowa rejestracja konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się lub zresetuj hasło