Wielofunkcyjny filtr do wody na 1000 l

Wielofunkcyjny filtr do wody na 1000 l

90,00 zł
Brutto

Świetny model filtra do wody przygotowany specjalnie dla turystów i miłośników podróżowania. Niewielkie wymiary oraz waga świetnie sprawdzają się w podróży i pozwalają uzyskać łatwy dostęp do czystej wody. Fizyczne oczyszczanie jest bezpieczniejsze niż chemiczna sterylizacji, unikamy skażenia substancjami chemicznymi.

Świetny model filtra do wody przygotowany specjalnie dla turystów i miłośników podróżowania. Niewielkie wymiary oraz waga świetnie sprawdzają się w podróży i pozwalają uzyskać łatwy dostęp do czystej wody. Fizyczne oczyszczanie jest bezpieczniejsze niż chemiczna sterylizacji, unikamy skażenia substancjami chemicznymi. Wewnątrz filtra znajduje się sieć kanalików w kształcie litery „U”, do których woda dostaje się poprzez mikropory. Kanaliki zatrzymują zanieczyszczenia o średnicy tak małej, jak 0,1 mikrona (mikrometra). Jednocześnie woda bez zanieczyszczeń może przepływać dalej. Tak duża dokładności filtracji pozwala zatrzymać większość szkodliwych bakterii, pierwotniaków i cyst, takich jak na przykład E.Coli, Giardia, Vibrio Cholerea czy Salmonella Typhi. Niezwykle ważna jest wytrzymałość użytej membrany. Dzięki wysokiej trwałości filtr może być wykorzystywany wielokrotnie, dostarczając wiele litrów czystej wody Z jednej strony umieszczono ustnik do picia, a z drugiej gwint, umożliwiający przykręcenie butelki  z większości plastikowych butelek dostępnych na rynku. Przefiltrowaną wodę można pić bezpośrednio z filtra lub przelewać do innego naczynia, co zapewnia całości bardzo wysoką funkcjonalność. Dobry wybór dla żołnierzy, turystyka, camping, wędkarstwo, polowania, wspinaczka,  outdoor, survival, awaryjne, uchodźcy i ratownicy w terenie nawiedzonym przez klęski żywiołowe np: powódz gdy dostepne żródła wody zostały skarzone wodą z fali powodziowej. I jest również niedrogie źródło wody pitnej dla ludzi, którzy mieszkają w obszarach konfliktów zbrojnych, trzęsień ziemi.
Istnieje możliwość oczyszczenia filtra w wypadku zmniejszenia wydolnoći przepływu, należy pod ciśnieniem wtłóczyć do filtra czystą wodę od strony ustnika. Filtr wyposażono w wymienne filtry wstępnej filtraci. Po użyciu przepłukac filtr, oczyścić, usunąć wodę, wysuszyć, wtedy będzie działał długo i sprawnie. Zatrzymuje 99, 99999% bakterii (salmonella, chlorella, E.Coli) oraz 99,9999% pierwotniaków (Cryptosporidium, Giardia).
Używam filtrów do wody na wszelkich wyjazdach od lat, i nigdy nie miałem problemów związanych z wodą niepewnego pochodzenia, a w młodości piłem wodę i z jezior i z rzek i strumieni. Dziś tego nie robię bo jak sobie uświadomię że do wody mogły się dostać jakieś świństwo czy z odchodów ptasich, padliny jakijś czy innego paskudstwa i mam potem mieć problemy to wolę dodać te kilkadzisiąt gram do plecaka i mieć spokój.
Trzy sposoby użycia:
1. zasysanie wody przez dołączaną rurkę ze źródła wody
2. można połączyć z systemem camelbak
3. podłącz butelkę typu pet z pasującym gwintem
Dane techniczne:
Materiał: Wykonane z najwyższej jakości tworzywa ABS, ekologiczny i zdrowy.
Kolor: biały i niebieski
Rozmiar: 195*45*45mm
Przepływ: 300 ml/min
Waga: 66 g 

BC1B-752D0
7 Przedmioty

Szczegółowe referencje

Brak recenzji użytkowników.

  • Zarejestruj się

Nowa rejestracja konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się lub zresetuj hasło