Filtr słomkowy na 800 l wody

Filtr słomkowy na 800 l wody

70,00 zł
Brutto

Przenośny filtr do oczyszczania wody 55 g, wymiary 18 x 2,5 cm. Przeznaczony do filtrowania wody, na około 800 l lub jeden rok lub 2 l dziennie.

Przenośny filtr do oczyszczania wody 55 g, wymiary 18 x 2,5 cm.
Przeznaczony do filtrowania wody, na około 800 l lub jeden rok lub 2 l dziennie.
Przechowywany w temp do 30 stopni zachowuje swoje właściwości do 3 lat.
Nie używać do wody powyżej 50 stopni, używać do wody jak najmniej zanieczyszczonej - znaczy nie mącimy wody przed użyciem filtra, staramy się pobrać wodę do filtracji z jak najmniejszą ilością zanieczyszczeń.
Cztery etap  filtracji! Filtr wody nie zawiera żadnych substancji chemicznych, bez baterii i brak ruchomych części. Wewnątrz filtra znajduje się sieć kanalików w kształcie litery „U”, do których woda dostaje się poprzez mikropory. Kanaliki zatrzymują zanieczyszczenia o średnicy tak małej, jak 0,1 mikrona (mikrometra). Jednocześnie woda bez zanieczyszczeń może przepływać dalej. Tak duża dokładności filtracji pozwala zatrzymać większość szkodliwych bakterii, pierwotniaków i cyst, takich jak na przykład E.Coli, Giardia, Vibrio Cholerea czy Salmonella Typhi. Niezwykle ważna jest wytrzymałość użytej membrany. Dobry wybór dla żołnierzy, turystyka, camping, wędkarstwo, polowania, wspinaczka,  outdoor, survival, awaryjne, uchodźcy i ratownicy w terenie nawiedzonym przez klęski żywiołowe np: powódź gdy dostępne źródła wody zostały skażone wodą z fali powodziowej. I jest również niedrogie źródło wody pitnej dla ludzi, którzy mieszkają w obszarach konfliktów zbrojnych, trzęsień ziemi

D05A-827D1
7 Przedmioty

Szczegółowe referencje

Brak recenzji użytkowników.

  • Zarejestruj się

Nowa rejestracja konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się lub zresetuj hasło