Mini Ultralight Śpiwór Ratunkowy 200x72 cm

Mini Ultralight Śpiwór Ratunkowy 200x72 cm

130,00 zł
Brutto

Śpiwór ratunkowy wielokrotnego użytku 200x 72 cm ma za zadanie utrzymywać ciepło i chronić przed niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi. Sprzet ratunkowy na ekstremalne sytuacje w czasie gwałtownych zmian pogody, wycieczki, wspinaczka, góry, woda, las i innych awaryjnych sytuacjach.

Śpiwór ratunkowy wielokrotnego użytku 200x 72 cm ma za zadanie utrzymywać ciepło i chronić przed niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi. Sprzet ratunkowy na ekstremalne sytuacje w czasie gwałtownych zmian pogody, wycieczki, wspinaczka, góry, woda, las i innych awaryjnych sytuacjach. Ten śpiwór jest lekki i bardzo mały, łatwy do przenoszenia i użytkowania. Może utrzymać ciepło i zapewnić dobry sen w obozie, w czasie wypraw turystycznych, wspinaczki i w czasie wszelkich aktywności poza domem (outdoorowych)
Cechy:
Wiatroszczelny i wodoodporny, bardzo wygodny, przechowywany w pokrowcu, lekki, ściśliwy i przenośny, bardzo łatwy do przenoszenia i użytkowania. 15D materiasł nylon sprawia, że to oddychające, trwałe i wielokrotnego użytku schronienie, warstwa odblaskowego aluminium odbija ciepło ciała i utrzymuje ciepło wewnątrz, jest wielofunkcyjny, może być również używany jakomata izolująca od podłoża i koc do przykrycia. Nadaje się na camping, podróży i innych aktywności na świeżym powietrzu.
Dane techniczne:
Typ: Pojedyncze śpiwór
Kolor: Pomarańczowy
Materiał: 15D nylon
Element Rozmiar: 200x72 cm
Pakowanie Rozmiar: 18.5x12x5 cm
Waga: 125g

C52A-6094C
9 Przedmioty

Szczegółowe referencje

Brak recenzji użytkowników.

  • Zarejestruj się

Nowa rejestracja konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się lub zresetuj hasło