O sklepie internetowym Wildmankubki stojące na kamieniach przy oniskuNaszą działalność rozpoczęliśmy w 2018 roku choć na indywidualne zamówienie szyliśmy hamaki, tarpy i inne produktu już znacznie wcześniej. Uczyliśmy się na błędach i zapewne usłyszymy od Was jeszcze wiele cennych uwag. Z góry dziękujemy. Będziemy uważnie słuchać i planować nasze kolejne produkty zgodnie z Waszymi potrzebami.

Nasz sklep to nie prosta półka z produktami. To nasza pasja i chęć oferowania Wam takich rozwiązań jakie sami chcielibyśmy otrzymywać gdy planujemy odpoczynek, wyprawę albo ucieczkę w znane lub nieznane. Chcemy Was wyposażyć nie tylko w przydatne przedmioty ale również w dobre i ciekawe doświadczenia. Mamy nadzieję, że już wkrótce będziemy Wam mogli zaproponować uzupełnienie Waszych zestawów o nowe, ciekawe i dobrze dostosowane rozwiązania również kompletne i profilowane pod wybrany sposób spędzania czasu. Obserwujcie nas i wspierajcie uwagami. Odwdzięczymy się dobrymi produktami a za najlepsze rady podarujemy Wam cenne nagrody.

W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości zapraszamy do kontaktu z nami poprzez formularz kontaktowy, pod adresem email wildman.pl@wp.pl lub telefonicznie pod numerem +48 664 196 663.

Zapraszamy!

Załoga sklepu

  • Zarejestruj się

Nowa rejestracja konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się lub zresetuj hasło